Gegeoğlu’nu ziyaret ettiler

 

 

CEM Vakfı Edirne Şubesi Kadın Kolları Başkanı Meryem Çelik ile Yönetim Kurulu Üyeleri Neşe Yunak, Nurten Yıldırım, Naile Şirin, Huriye Karakuş Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu’nu ziyaret etti.

Kendisine yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yardımcısı Gegeoğlu, Edirne Belediyesi’nin kadınlara yönelik uyguladığı projeler hakkında bilgi verdi.

Edirne Belediyesi olarak kadınlara verdikleri öneme dikkat çeken Gegeoğlu,“Kadınlarımızın sosyal yaşama dahil olması bizim en büyük arzumuz. Bu nedenle belediye bünyesinde 3. Kadın merkezimizi açtık. Şuan faaliyette olan 3 kadın merkezinde kadınlarımızın sosyal yaşama daha aktif katılabilmeleri, günlük bakımları yapabilmeleri, meslek edinme kursları ile çalışma hayatında yer alabilmeleri için çeşitli faaliyetlere imza atıyoruz. Kadınlarımıza aynı zamanda kadın merkezlerimizde hukuki ve psikolojik destek de veriyoruz. Her hafta farklı mahallelerde düzenlediğimiz Edirne Gezileriyle de kadınlarımızın yaşadığı kenti daha yakından tanımalarına olanak sağlıyoruz” dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu’na tüm kadınlar adına teşekkür eden CEM Vakfı Edirne Şubesi Kadın Kolları Başkanı Meryem Çelik de CEM Vakfı olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Gegeoğlu’na bilgi verdi.