CEM VAKFI KADIN KOLLARI TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN KERMES AÇILDI

İnsanlarımızı bir araya getirip yardımlaşma, dayanışma duygularını pekiştirmek amacıyla CEM Vakfı Kadın Kolları tarafından organize edilen “Kermes”, 12 Şubat Pazar günü saat: 13.00’de CEM Vakfı Genel Merkezi Yenibosna Cemevi’nde açıldı.

Açılışı CEM Vakfı Genel Müdürü Sayın Hıdır Akbayır yaparken; CEM Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Balaban, CEM Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Dursun Altınay, Kadın Kolları Başkanı Fatma Çınar’la birlikte şube başkanları, kadın kolları üyeleri de bu mutlu günde bir araya geldiler.

Hıdır Akbayır; açılışa gelen ve büyük bir heyecanı paylaşan halkımızı selamladıktan ve kurdele kesildikten sonra davetlilerle birlikte kermes gezildi.

Kermesin heyecanını geniş kitlelere duyurmak için Cem Televizyonu da çekimler yaptı. Gelen insanlarımıza Cem Vakfı Kadın Kolları üyelerinin elleriyle hazırladıkları lokmalar ikram edildi.

Hakk yararına derlenen, el emeği göz nuru olan ürünler insanlarımızın ilgisine sunuldu. Kermese ilgi çok büyük oldu. Kısa sürede yüzlerce canımız Cemevi’ndeki kermesi ziyaret etti.